Twój koszyk 0 zł
Kategorie
PL / zł

Mirpol Kołobrzeg | Polityka prywatności

Polityka prywatności

Szanujemy dane osobowe swoich Klientów, którzy bezpłatnie zarejestrowali się w naszym sklepie internetowym. Poniżej są wyjaśnienia dotyczące polityki prywatności, która obowiązuje na naszej stronie internetowej.

Ochrona danych osobowych

Administratorem Danych jest Sprzedający.
Powierzone przez Użytkowników Dane, obejmujące w szczególności imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres do wysyłki, adres poczty elektronicznej, numer telefonu, informacje dotyczące zamówienia, będą przetwarzane w celu realizacji zamówień oraz zamieszczenia w bazie danych Klientów Sklepu. W przypadku Użytkowników, którzy zarejestrowali Konto Klienta, dane będą dodatkowo przetwarzane w celu założenia i utrzymania Konta Klienta. Dane Użytkowników, którzy wyrazili na to zgodę, będą przetwarzane w celu przekazywania im drogą elektroniczną informacji handlowych dotyczących oferty Sklepu. Podanie Danych jest dobrowolne, ale jest niezbędne do realizacji zamówienia przez Sklep. Użytkownicy mają prawo dostępu do treści swoich Danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Użytkownicy, którzy zarejestrowali Konto Klienta mają bezpośredni dostęp do swoich Danych oraz możliwość ich poprawiania za pośrednictwem panelu administracyjnego Klienta. Powierzone Dane są chronione zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich. Nie będą one udostępniane innym podmiotom; dotyczy to też adresów e-mail.

Wiadomości / Reklama

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania wiadomości jeśli będzie taka konieczność w celu poprawnej współpracy pomiędzy sklepem www.mirpol-bis.pl, a Klientem. Oferty reklam będą wysyłane tylko i wyłącznie na życzenie Klienta (poprzez dopisanie się do newslettera) bądź na wyłączną jednorazową prośbę.

Opublikowano:
Najniższa cena towaru, jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki